10 Aralık 2013 Salı

Kar tatili olan iller ve ilçeler 11 aralık 2013

TÜM SINIFLARA AİT DERS ve ÇALIŞMA KİTAPLARI CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ
Kar tatili olan iller ve ilçeler 11 aralık2013 11 Aralık 2013 kar tatili olan illeri ve ilçeri bu sayfamızda sizler ile paylaşacağız. Kar tatili olan iller 11Aralık 2013.Yurdun birçok yerinde karyağışı devam ediyor. 11 Aralık Çarşamba günü de bazı il ve  ilçelerdeokullara kar tatili, eğitme kar engel idevam ediyor. 11 Aralık 2013 Salı Günü Hangi İllere ve İlçelere Kar TatiliVar ? 

Kar tatili olan iller 2013 Kar Tatili Olan İller Nereler, Kar Yağışı Ne ZamanBaşlayacak, Kar Tatili Ne Kadar Sürecek, Okullarda kar tatili olan iller hangileri, Türkiye geneli kar tatili olan iller vedetayları sitemizde... Kar Tatili Olan İller, Kar Tatili Olan Okullar, Hangi İllerde OkullarTatil..


DÜZCE (AA) - Kar yağışı nedeniyle Kaynaşlı ilçesinde eğitime yarın ara verilecek.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, olumsuz hava koşullarının yarın da etkisini sürdürmesinin beklenmesi nedeniyle ilçede ilk ve orta dereceli okulların bir gün tatil edildiği belirtildi.

Kar yağışının cuma gününe kadar aralıklarla devam edeceği kaydedilenaçıklamadasıcaklıkların azalmasının beklendiği bildirildi.

ORDU (AA) - Ordu'da kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime ara verildiğibildirildi.

Ordu Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, yurtta etkisini sürdüren olumsuzhava koşullarının Ordu'da da hayatı olumsuz etkilediği belirtildi.

Kar yağışının kentin iç kesimlerinde etkili olduğu ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Hava ısısının iyice düşmesiyle ilimizin iç kesimlerinde başlayan kar yağışınedeniyle, Akkuş ilçesinde YİBO hariç olmak üzere tüm okullarda eğitime yarın ve perşembe olmak üzere 2 gün, Çaybaşı ilçesinin İlküvez beldesinde ise Kapılı ve Göksu köyündeki okullarda eğitime yarın olmak üzere 1 gün ara verilmiştir.Ayrıca İl Özel İdaresi ekiplerince Akkuş, Korgan ve Kumru ilçelerimizde karyağışı nedeniyle kapanan köy yollarını açma çalışmaları 76 ekip ve 102 makinesiyle sürdürülmektedir."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder