29 Nisan 2014 Salı

İngilizce Anı Örneği ve Türkçesi

TÜM SINIFLARA AİT DERS ve ÇALIŞMA KİTAPLARI CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

birgün arkadaşım ali duygu ve ben tatile çıkmaya karar verdik.Hepimizin ayrı fikirleri vardı.karar verdik ve marmarise gidecektik. 
arabamız olmadığından dolayı otobüs ile gitmeye karar verdik.biletlerimizi aldık ve yolculuğumuz başladı.çok mutlu ve sevinç içinde bir yolculuk geçiriyorduk.marmarise indiğimizde hava çok sıcaktı.otelimize vardık ve odamıza yerleştik.deniz muhteşem gözüküyordu. ali yüzmeyi çok iyi bilmiyordu.ali kıyıda yüzmeye çalışıyordu.duygu ve ben çok iyi yüzücüydük.harika eğlenmiştik marmariste.Ankaraya dödüğümüzde hepimiz çok üzülmüştük bu güzel tatil bitti diye. 


İngilizcesi:
One day I went for holiday with my friends Ali and Duygu. We all had the same idea we decided and we were going to go to Marmaris. Because we didn't have a car we decided to go there by bus. We bought the tickets and the travel started. We were all happy and having a really nice travel. When we got off the bus the weather was extremely hot. We reached our hotel and settled down to our room. The sea was looking awesome. Ali was not good at swimming. He was trying to swim at the edge of the sea. Duygu and I swam too. We really enjoyed our holiday. When we turned back to Ankara we were all sad cuz this beautiful holiday was over

1 yorum: