24 Ekim 2013 Perşembe

Okulda öğretmenlere dayak

TÜM SINIFLARA AİT DERS ve ÇALIŞMA KİTAPLARI CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

MARDİN Okay Yaşar Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Ömer Öncel ve öğretmen Muhammed Yılmaz, kavga eden öğrencilerden birinin yakınlarının saldırısına uğradı.


 Biri boksör olan saldırganların dövdüğü Ömer Öncel'e, 15 günlük 'iş göremez' raporu verildi
İddiaya göre olay şöyle gelişti:

Okay Yaşar Anadolu Lisesi öğrencisi 2kız, daha önce bu okulun öğrencisiolan ancak tasdikname alıncaAçıköğretim Lisesi'ne kayıt yaptıranAyşe Ö. ile bilinmeyen nedenle okulbahçesinde kavga etti. Buna müdahale eden Müdür Yardımcısı Ömer Öncel,okullarının öğrencisi olmadığı gerekçesiyle Ayşe Ö.'yü okulbahçesinden çıkardı.

Eve giden Ayşe Ö., yakınlarına Müdür Yardımcısı Ömer Öncel'in kendisini dövdüğünü söyleyince, ağabeyleri Koray, Resul ve Fatih Ö. hemen okula geldi. Müdür YardımcısıÖmer Öncel'e önce tartışan Koray, Resul ve Fatih Ö., ardından saldırıya geçti. Biri boksör olan saldırganlar Ömer Öncel'i kıyasıya dövdü, araya girmek isteyen öğretmen Muhammet Yılmaz'ı da yumrukladı.

Okulda öğretmenlere dayakİhbar üzerine okula gelen polis, 3 saldırganı gözaltına aldı ve soruşturma aşlatıldı. Dövülen öğretmenler hastaneye götürüldü. Müdür Yardımcısı Ömer Öncel'e 15 günlük 'iş göremez' raporu verilirken, olayı duyan öğretmenler Mardin Devlet Hastanesi'ne giderek meslektaşlarını ziyaret etti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder