29 Temmuz 2013 Pazartesi

2013 KPSS Sonuçları İçin Tıklayınız

TÜM SINIFLARA AİT DERS ve ÇALIŞMA KİTAPLARI CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ
LYS yerleştirme sonuçları açıklandı, KPSS sonuçlarının da bugün açıklanması bekleniyor. Geçtiğimiz hafta yapılan gerçekleştirilen Lisans düzeyi A Grubu ve Öğretmenlik 2013 KPSS sonuçları hazır gün içerisinde açıklanması bekleniyor. ÖSYM ve diğer medya kaynaklarından edinilen son bilgilere göre 2013 KPSS Sonuçları bugün içerisinde açıklanabilir.

Daha çok öğretmen adayları olmak üzere yüz binlerce lisans mezunu memur adayını merak içierisinde bırakan 2013 KPSS sonuçları 29 Temmuz 2013 Pazartesi günü açıklanıyor. Sınav sonuçlarını açıklama noktasında 2013 yılında çok gelişme kaydeden ÖSYM, 2013 KPSS sonuçlarını geciktirdi bile sayılır. YGS ve LYS gibi 2 milyona yakın adayın girdiği sınavları sadece 1 haftada adaylara duyuran ÖSYM’nin aynı hızı KPSS’de de gösterip KPSS sonuçlarını hafta sonuna kalmadan açıklamasını herkes bekliyor.

2013 KPSS Sonuçları Sorgulama Ekranı :

(Sonuçların 29 Temmuz ‘da Açıklanması bekleniyor. Açıklandığında alttaki sayfada yer alacaktır.)

ÖSYM, medyada oluşturduğu “sınav sonuçlarını hızlı açıklama” imajını bozmadan KPSS sonuçlarını da bugün akşamına kadar açıklamış olacaktır. 2013 KPSS sınav sonuçları ile ilgili son durumu bu sayfadan sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

KPSS Sonuçları 2013 İle İlgili Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder